Avril Ramona Lavigne

14. ledna 2011 v 17:23 | --> MisuGGeTTe <-- |  Zajímavosti (O_o)
Avril Ramona Lavigne (prohlásil / ævrɨl ləvi ː n / , narozen 27. září 1984) je kanadský zpěvák-skladatel , módní návrhář , herečka a filantrop .
Ona se narodila v Belleville , Ontario, ale strávil většinu svého mládí v malém městečku, Napanee , Ontario.
Do věku 15, ona se objevila na jevišti s Shania Twain , a 16, Lavigne podepsala nahrávací smlouvu s Arista , nyní RCA Records .Záznam výkonné Antonio "LA" Reid nabídl jí dva-dohoda alba hodnotě více než 2 miliony dolarů.Když jí bylo 17 let, Lavigne zlomil na hudební scénu s ní debutové album Let Go , které vyšlo v roce 2002.
Let Go dělal Lavigne nejmladší žena sólista dosáhnout # 1 ve V. Británii, a album bylo potvrzenočtyři-krát platinové podle Asociace nahrávacího průmyslu Ameriky .
Jak 2009, více než 16 miliónů kopií bylo prodané po celém světě, více než 6 milionů, které byly prodávány ve Spojených státech.
Její průlom singl " Complicated ", vyvrcholil u # 1 v mnoha zemích po celém světě, stejně jako album Let Go .
Její druhé album, Under My Skin , byl propuštěn v roce 2004 a byl její první album k vrcholu u # 1 na americké vývěsní tabuli 200 , nakonec prodávat víc než 10 milionů kopií po celém světě. The Best Damn Thing , Lavigne je třetí album, byl propuštěn v roce 2007 .
Toto album dal Lavigne její třetí album # 1 v UK Albums Chart a představovalo její první americké Billboard Hot 100 singl " přítelkyně ".
Lavigne zaznamenal celkem pět # 1 dvouhra po celém světě, včetně "Complicated", " Sk8er Boi "," I'm With You "," My Happy Ending "a" Girlfriend ".
Avril Lavigne se prodalo více než 30 miliónů kopií svých alb po celém světě [ 1 ], a je v současnosti jedním z top-prodávaných umělců vydání alb v USA, s více než 10,25 milionu kopií ověřené RIAA. [ 2 ] Billboard jmenoval Lavigne # 10 pop umělec v "Best of 2000s" grafu, a ona byla uvedena jako 28. celkově nejlepší akt deset let na základě prodeje alba, úspěch v tabulce, a kulturní relativity v USA [ 3 ] [ 4 ] Její čtvrté studiové album, Sbohem Ukolébavka , bude propuštěn v březnu 2011, s první jeden být propuštěn v lednu.
Lavigne oddělil od nahrávání hudby, sleduje kariéru v celovečerním filmu herectví a navrhování oblečení a parfémů.
Ona vyjádřila charakter v kresleném filmu, Za plotem , v roce 2006.
Ten stejný rok, ona nutila ji on-screen celovečerní film debutovat v Fast Food Nation .
V roce 2008 Lavigne představila její oblečení line, Abbey Dawn a v roce 2009, ona vydala její první parfém,Black Star , který byl následovaný její druhý parfém, Zakázané Rose , v roce 2010.
Její třetí vůně má vyjít v srpnu 2011.
V červenci 2006, Lavigne vzala svého přítele na dva roky, Deryck Whibley, zpěvák a kytarista Sum 41 .
Manželství trvalo něco málo přes tři roky, a v říjnu 2009, Lavigne požádala o rozvod.
Whibley a Avril Lavigne i nadále spolupracovat po rozvodu, s Whibley produkovat její nadcházející čtvrté album, stejně jako Lavigne jeden, " Alice ", psaný pro Tima Burtona s 'film Alenka v říši divů .


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.